1.12.2019

Моя країна - Україно! (фотоконкурс)

Запрошуємо до участі!


Скачати документ

Вверх сторінки

29.11.2019

Новорічна композиція


Скачати документ

Вверх сторінки

14 листопада

Живи, Земле


14 листопада 2019 року в Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся обласний учнівський екологічний конгрес \"Живи, Земле\". Його мета - активізація екологічного руху на Буковині, вивчення стану навколишнього природного середовища і пошук шляхів його поліпшення, а також привернення уваги місцевої влади, державних та громадських організацій до локальних екологічних проблем.Скачати документ

Вверх сторінки

30 жовтня 2019р.

Живи, Земле - наказ про проведення


Скачати документ

Вверх сторінки

25.10.2019

Відбувся обласний збір юних зоологів імені Аксенина - 2019

Народне виховання завжди ґрунтувалося на праці. За народною думкою праця — першооснова життя суспільства, головний засіб створення матеріальної й духовної культури. Недарма кажуть: «Праця в горі утішає». Виховна сила праці настільки велика, що її важко переоцінити, саме тому щорічно комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводиться обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина; цього року захід відбувся 25 жовтня.

З вітальним словом до учасників звернулися директор закладу Людмила Юріївна Головченко, голова журі, начальник відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи ДОН ЧОДА Оксана Іванівна Гринюк, дружина Василя Аксенина пані Тетяна Аксенина та його син Богдан, волонтер, громадський діяч Галина Йосипівна Абрам’юк. Вони привітали учасників і педагогів та побажали успішного захисту, наснаги на майбутні дослідження, науково-дослідницьку і практичну роботу. Настрою конкурсантам додав патріотичний флешмоб «Перлина Україна», учасниками якого вони одразу й стали на подвір’ї екоцентру.

Детальніше - СКАЧАТИ ДОКУМЕНТ.

ФОТО ТУТ: https://www.facebook.com/470096310148533/photos/pcb.679965975828231/679964189161743/?type=3&theaterСкачати документ

Вверх сторінки

25.10.2019

Переможці обласного збору імені Василя Аксенина - 2019

Оголошуємо попередні результати Збору.


Скачати документ

Вверх сторінки

21 жовтня 2019р.

Результати І відбіркового етапу обласного збору 2019


Скачати документ

Вверх сторінки

13.09.2019

Урочистий початок навчального року13 вересня 2019 року в комунальному закладі \"Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді\" відбулось урочисте відкриття навчального року в рамках Всеукраїнської еколого-патріотичної гри «Паросток». Чернівецький ОЦЕНТУМ – заклад, який навчає любові до України, до природи, праці, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, визнаний флагманом позашкільної освіти України. В цьому році Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА вчучив в числі 10 кращих закладів освіти області «Знак якості освіти». Це перший заклад позашкільної освіти Буковини, який отримав таке визнання.


Скачати документ

Вверх сторінки

6 серпня 2019 року

Завершення ІІІ профільної зміни в ЛУНЦІ


Літні канікули – це завжди приємно. Закінчилися уроки, позаду залишилися дзвінки, перерви, а попереду – яскраві, теплі дні. Побувати у таборі, весело відпочити, набратися сил, щоб у наступному навчальному році дати фори однокласникам, а у шкільному творі на тему «Як я провів літо» написати про яскраві та незабутні враження від відпочинку – найсокровенніша мрія кожної дитини. Щороку Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації приділяє велику увагу питанню відпочинку та оздоровленню дітей. 


Скачати документ

Вверх сторінки

05.06.2019

Попередні результати обласного етапу ХІІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв


Скачати документ

Вверх сторінки

Сторінки:1 | 2 | 3 Наступна Остання

Лічильник відвідувачів: Яндекс.Метрика