11 жовтня 2018 року

Обласний збір юних аграрників

Увага! 26 жовтня 2018 року відбудеться  обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів.

          


Скачати документ

Вверх сторінки

24 вересня 2018 року

Увага! Конкурс Календар GLOBE 2019

Увага! Оголошуємо про проведення 

Всеукраїнського
художнього конкурсу
«Календар GLOBE 2019.
GLOBE - 20 років в Україні».


Останній термін подачі робіт – 15 листопада 2018 року.

Роботи переможців Конкурсу будуть опубліковані в науково-художньому
журналі для дітей та юнацтва «Паросток» та газеті «Юний натураліст»,
розміщені в електронному «Календар GLOBE 2019. GLOBE - 20 років в
Україні» на сторінці українського веб-сайту програми GLOBE.

Детальні умови  - в листі, що додається. Успіхів!


Скачати документ

Вверх сторінки

14 вересня 2018 року

РАЗОМ ВИРУШАЄМО У ДІМ ПРИРОДИ (урочисте відкриття навчального року в КЗ ЧОЦЕНТУМ)


Початок навчального року – це особливе свято, яке надовго залишається в пам\'яті вихованців. Це зустрічі із дітьми, батьками та однодумцями-наставниками. Це натхнення і піднесений настрій для педагогів, піднесений настрій і новий початок зі своїми сподіваннями та творчими задумами.

14 вересня 2018 року комунальний заклад \"Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді\" розпочав навчальний рік сумісно з Басейновим управлінням водних ресурсів Пруту та Сірету участю в Міжнародній екологічній акції «Міжнародний день чистих берегів» (InternationalCleanBeachDay), що проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій. Дітьми разом із педагогами та працівниками управління було прибрано прибережну смугу річки Прут біля автомобільного мосту на виїзді з міста Чернівців.

Продовжили відзначення початку навчального року на території закладу. Директор Людмила Юріївна Головченко побажала юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

Хвилиною мовчання вихованці вшанували  нашого  земляка Василя Аксенина, а також всіх солдатів , які загинули в ті пам’ятні дні на Майдані та  в  антитерористичній операції, захищаючи нас, і  які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями. Л.Ю.Головченко розповіла дітям, що за життя у героя Небесної  сотні  було  найбільш  мирне у  світі  захоплення  —  він  любив птахів.  Пернаті  жили  у  нього  вдома. Він підбирав їх, поранених, на вулиці і виходжував. Про це його хобі знали усі сусіди і зносили до Аксениних усіх знедолених пташок. Він був небайдужою людиною, щирою і доброю. Такими хочуть педагоги бачити і своїх вихованців. На честь Василя Аксенина, з дозволу родини героя, буде названо новостворений контактний зоомайданчик комунального закладу \"Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді\".

На святі діти демонстрували свої таланти, брали участь у жартівливих бліц-конкурсах, козацьких забавах, спілкувалися з тваринами живого куточка та контактного зоомайданчика.

 Урочистим і одночасно хвилюючим моментом заходу стала традиційна посвята в юннати юних вихованців-новачків.

Завершилось свято дружнім чаюванням та обговоренням планів на майбутнє.


Скачати документ

Вверх сторінки

11 вересня 2018 року

Оголошуємо обласний етап еколого-патріотичної гри ПАРОСТОК

      

Друзі, розміщуємо наказ про обласний етап проведення Гри!


Скачати документ

Вверх сторінки

6 вересня 2018 року

Відбувся обласний семінарСаме з метою  поглиблення знань і практичних умінь  з проблем професійної спрямованості учнівської молоді, проведення експериментально-дослідницької та практичної роботи, ознайомлення з роботою лісового господарства та пізнання лісу, як унікальної екосистеми і природної краси в цілому, 6 вересня 2018 року проведено обласний семінар «Формування практичних умінь і навичок в умовах діяльності учнівських лісництв» Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спільно з Чернівецьким управлінням лісового та мисливського господарства на базі державного підприємства «Сторожинецьке державне лісове господарство».


Скачати документ

Вверх сторінки

10 серпня 2018 року

План масових заходів КЗ ЧОЦЕНТУМ на 2018-2019 навчальний рік

                   


Шановні колеги, розміщуємо план План масових заходів КЗ ЧОЦЕНТУМ на 2018-2019 навчальний рік.


Скачати документ

Вверх сторінки

7 серпня 2018 року

Закінчилася наша ІІІ профільна еколого-натуралістична зміна в ЛУНЦІ

        

Замайоріло літо пишно і яскраво: 
Стрункі майори в різнокольорових сорочках 
Стоять між інших квітів гордо й величаво, 
А неба полотно в хмаринках, ніби в латочках. 
Тепло розхлюпує липневий ранок щедро, 
В повітрі запах липи ніжний й крапельку хмільний. 
А ще — неначе в ступочці мигдаль розтерто, 
То запах абрикос, як мед, солодкий і терпкий. 

Літні канікули – це завжди приємно. Закінчилися уроки, позаду залишилися дзвінки, перерви, а попереду – яскраві, теплі дні. Побувати у таборі, весело відпочити, набратися сил, щоб у наступному навчальному році дати фори однокласникам, а у шкільному творі на тему «Як я провів літо» написати про яскраві та незабутні враження від відпочинку – найсокровенніша мрія кожної дитини. Щороку Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації приділяє велику увагу питанню відпочинку та оздоровленню дітей. 

Читати далі...Скачати документ

Вверх сторінки

26 липня 2018 року

Серед лісу, серед гаю знову літо зустрічаєм!

Серед лісу, серед гаю знову літо зустрічаєм!

У літа багато звичних епітетів: дзвінке, радісне, веселе, дружне, трудове, цікаве. Так воно і є – щедре на відкриття, повне романтики.

Все, що складає насолоду життя в позашкільному оздоровчо-виховному закладі «Лунка», є результатом чіткої, обдуманої роботи маленького колективу спеціалістів, які чітко засвоїли, що «Лунка» - не будинок відпочинку, не туристична база, а «оселя», в якій, у специфічних умовах проводиться робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

17 липня розпочала свою роботу ІІІ профільна еколого-натуралістична зміну табору «Лунка». В таборі оздоровлюються 165 дітей – вихованців гуртків еколого-натуралістичного профілю Чернівецького обласного, міського, Сторожинецького та Заставнівського районних центрів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, а також шкіл-інтернатів та дитячих будинків області.

Щодня вихованці табору беруть участь у різних видах спортивних змагань, стають учасниками екологічних конкурсів, квестів, вікторин, малюють та розважаються, купаються в басейні тощо.

Подобається юним екологам і відвідування гуртків, які щоденно працюють в таборі. Діти отримують нові вміння в «екологічній майстерні», застосування лікарських трав, пʼють смачні лікарські чаї, пробують себе в ролі юних журналістів.

Посилений контакт з надзвичайно привабливою природою гірського краю особливо необхідний нашим дітям в нинішній техногенний час. Життя серед природи створює сприятливі можливості для оздоровлення талановитих юннатів, розвитку науково-пізнавальної зацікавленості, творчих здібностей дітей та підлітків.Скачати документ

Вверх сторінки

19 липня 2018 року

Початок ІІІ зміни 2018 року в Лунці

Сонце, земля, вода, повітря, рослини і тварини – усе це живе і неживе, нерозривно повʼязане і називається природою. От і юннати чекають цілий навчальний рік, щоб вирушити в гості до матінки-природи.

19 липня 2018 року було урочисто відкрито ІІІ профільну  еколого-натуралістичну зміну ПОВЗ «Лунка».

Під час табірної зміни буде оздоровлено 165 дітей – обдарованих та талановитих вихованців гуртків еколого-натуралістичного профілю Чернівецького обласного, міського, Сторожинецького та Заставнівського районних центрів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, інших позашкільних закладів,  а також шкіл-інтернатів та дитячих будинків області.Скачати документ

Вверх сторінки

6 липня 2018 року

Майстер-клас Організація та проведення польових практик


5 липня 2018 року в урочищі «Лунка» в околицях смт. Красноїльськ Сторожинецького району відбувся майстер-клас «Організація та проведення польових практик еколого-природничого спрямування в позашкільній освіті» для педагогічних працівників Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Заставнівського еколого-натуралістичного центру дітей та юнацтва, Сторожинецького центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Набутий досвід стане в пригоді педагогам, які працюватимуть вихователями під час профільної екологічної зміни у ПОВЗ «Лунка». Вибір теми й місця проведення обумовлений необхідністю володіння педагогами основними навичками досліджень у природі та знання місцевої флори і фауни для успішної роботи з вихованцями.

Сучасна еколого-природнича освіта значною мірою базується на конкретних знаннях та практичних вміннях дослідження природи, тому у Чернівецькому ОЦЕНТУМ традиційно у весняно-літній період значна увага приділяється саме польовим практикам. Скачати документ

Вверх сторінки

Сторінки:1 | 2 | 3 Наступна Остання

Лічильник відвідувачів: Яндекс.Метрика