23 квітня 2018 року

Команда Чернівецької області на престижному міжнародному конкурсі Stockholm Junior Water Prize

З 16 по 21 квітня 2018 року в м. Київ відбувся щорічний конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» (ВЮВП)    як національний етап в Україні міжнародного конкурсу StockholmJunior Water Prize (Стокгольмський юнацький водний приз). Конкурс проходить в рамках Всесвітнього водного тижня (World Water Week).  Патронує конкурс Її Королівська Високість Принцеса Швеції Вікторія.

Мета проведення конкурсу ВЮВП – залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Нашу область на цьому міжнародному конкурсі представляли Філіпчук Лана, учениця 9-Б класу Чернівецької гімназії №2 та Дутчак Богдан, учень 9 класу Малокучурівського НВК Заставнівського району, керівником групи була Дупешко Наталія Миколаївна, вчитель біології Малокучурівського НВК Заставнівського району.

За результатами фінальних змагань наші діти увійшли в п’ятірку нагороджених та отримали спеціальні відзнаки.

Подяки від організаторів конкурсу отримали також керівники науково-дослідницьких робіт. 

Скачати документ

Вверх сторінки

30 березня 2018 року

На Буковині відбувся обласний зліт учнівських лісництв

29 березня  комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з кафедрою ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства проведено обласний етап ХІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. В заході прийняли участь понад 40 учасників: члени учнівських лісництв, вихованці гуртків «Юні лісівники», «Лісівники-дендрологи», науковці та педагоги, фахівці лісового господарства.

Скачати документ

Вверх сторінки

30 березня 2018 року

Гуманне ставлення до тварин


Повідомляємо про оголошення Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» конкурсу «Гуманне ставлення до тварин». 
Його мета - популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді. Завдання конкурсу - розробити соціальну рекламу (фото- або відеоформат) на одну із запропонованих тем. До участі у конкурсі запрошуються учні 7−11 класів закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти відповідного віку. 
Конкурсні роботи роботи надсилаються до 07 червня 2018 року на електронну адресу bioetika@happypaw.ua з приміткою: Конкурс «Гуманне ставлення до тварин».


Скачати документ

Вверх сторінки

29 березня 2018 року

Список переможців обласного зльоту учнівських лісництв 2018

Попередні результати проведення обласного етапу ХІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництвСкачати документ

Вверх сторінки

23 березня 2018 року

22 березня-Всесвітній день води

Чиста вода та чистедовкілля – запорука здорового життя людини.

22 березня Всесвітній день води відзначала вся планета. Головне завдання цього дня - нагадати кожному жителю про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі. Кожен з нас повинен зробити добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів: закрити кран на кухні чи у ванній кімнаті для  збереження десятка літрів чистої води; викинути випиту пляшку води не в річку, а в спеціальний сміттєвий контейнер; очистити джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже спільними зусиллями ми збережемо природу.

В цей день, 22 березня, у закладах освіти області проходили виховні заходи, присвячені Всесвітньому дню води, рольові ігри, практичні акції, перегляди відеоролика «Річки України», створеного Державним агенством водних ресурсів України.

У Чернівецькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було організовано  нагородження переможців та учасників Міжнародного басейнового конкурсу “Барви Дністра – 2017”, який ініційований 9 років тому Львівським обласним управлінням водних ресурсів, Міжнародною екологічною асоціацією захисників річки «Eco-TIRAS» та низкою громадських організацій.

Скачати документ

Вверх сторінки

22 березня 2018 року

Відбувся обласний конкурс Юний дослідник

Діти дуже допитливі від природи, їхні нескінченні \"а чому?\" ставлять у глухий кут не тільки молодих батьків, а й батьків \"зі стажем\". Відповіді на дитячі запитання не тільки задовільняють цікавість вашого малюка, а й дозволяють йому пізнати світ і робити свої власні, хоч і дитячі, висновки.

22 березня 2018 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Учасниками конкурсу стали діти віком 9-11 років, які завжди дуже допитливі, цілеспрямовані та надзвичайно творчі.

Скачати документ

Вверх сторінки

20 березня 2018 року

Ви ще встигаєте прийняти участь!(конкурси весни-2018)

Наближаються терміни подачі конкурсних робіт масових еколого-натуралістичних заходів цієї весни

 1.   Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста» - до 23.03.2018.

2.   Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» - 22.03.2018.

3.   Обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв – 29.03.2018.

4.   Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея» - до 25.03.2018.

5.   Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» - до 1.04.2018.

6.   Всеукраїнський конкурс «Парки – легені міст і сіл» -  до 10.04.2018

7.   Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів – до 16.04.2018.

8.   Всеукраїнська акція «Годівничка» - останні дні…


Скачати документ

Вверх сторінки

19 березня 2018 року

Квітуча Україна


Увага! Для бажаючих прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»: до 1.04.2018 подайте заявку та ескіз проекту в КЗ ЧОЦЕНТУМ ( Задобрівська Л.О.).


Скачати документ

Вверх сторінки

16 березня 2018 року

Підсумки конкурсу Традиції народів

Вітаємо переможців!


Скачати документ

Вверх сторінки

14 березня 2018 року

Відбувся обласний етап конкурсу Земля – наш спільний дім


14 березня 2018 року  відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу агітаційних колективів «Земля-наш спільний дім». Підготовку та організацію заходу здійснив комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».


Скачати документ

Вверх сторінки

Сторінки:1 | 2 | 3 Наступна Остання

Лічильник відвідувачів: Яндекс.Метрика