Завдання самоврядування:


 • Виховання у вихованців почуття гідності, самоповаги;
 • Впливає на формування високої громадянської культури;
 • Робить більш змістовними, більш багатим і більш різноманітним життя Центру;
 • Допомагає у вирішенні проблем навчання, спілкування, побуту;
 • Виховує у вихованців почуття відповідальності за покладені на них обов'язки;
 • Виховує почуття єдності з колективом Центру;
 • Формує якості яскравої особистості, лідера, сприяє більш повному самовираженню і самореалізації вихованців.

Принципи, покладені в основу самоврядування


 • Свідоме ставлення до громадської діяльності;
 • Постійний пошук нових форм функціонування органів самоврядування, форм діяльності самоврядування;
 • Взаємоповага, взаємопідтримка, доброзичливість, взаємоконтроль;
 • Чіткий, збалансований розподіл обов'язків;
 • Доцільність та ефективність роботи;
 • Добровільна праця заради ідеї: "Зробити Центр надзвичайно цікавим і високоцивілізованим закладом”;
 • Постійний зв’язок представників органів самоврядування з юннатівською громадськістю;
 • Активне співробітництво органів самоврядування з дирекцією, педагогами Центру, громадськістю в різних сферах життя, навчання.


Новини самоврядування

15.10.2020

Обрано президента юннатів на 2020-2021 навчальний рік!Увага, в КЗ ЧОЦЕНТУМ обрано президента юннатів на 2020-2021 навчальний рік - ним став Олександр Худий. Вітаємо!
Вверх сторінки

19 березня 2018 року

Юннати підгодовують птахів

Бережіть і охороняйте наших пернатих друзів, звертаються юннати до всіх небайдужих! Підгодовуйте їх, вони віддячать Вам весною і літом в сотні разів, рятуючи від комах шкідників наші зелені насадження, радуючи нас своїм різноманітним мелодійним співом.

Вверх сторінки

20 березня 2017 року

Всім привіт!!!

https://www.youtube.com/watch?v=rWck5Foi8HQ


Вверх сторінки

15 березня 2018 року

Самоврядування в Чернівецькому ОЦЕНТУМ

https://www.youtube.com/watch?v=O79b7JSbBbA

Вверх сторінки

28 жовтня 2017 року

Обрано президента юннатів на навчальний рік

\"Є все, немає лише скандалів, кляуз, чорного піару та адмінресурсу\", - коментують хід виборів президента юннатів педагоги комунального закладу \"Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді\".

Вибори президента юннатів відбулись сьогодні у КЗ ЧОЦЕНТУМ. Свою владу юннати екоцентру обирали по-справжньому, з передвиборчою агітацією, виборчими скриньками, бюлетенями, таємницею голосування, іншими атрибутами проведення виборів.

Діти самі запропонували адміністрації закладу провести вибори по-дорослому, відповідно до всіх вимог виборчого законодавства. Активно підтримали ідею старші гуртківці.

Кожен кандидат виступав зі своєю політичною програмою, а потім відбулись вибори з таємним голосуванням.

Для більшої інформованості виборців кандидати підготували передвиборчі агітаційні плакати, на яких зазначили, що хочуть зробити для закладу, для дітей.

Після повного обрахунку голосів було оголошено президента юннатів КЗ ЧОЦЕНТУМ на 2017-2018 навчальний рік і ним виявився Костянтин Варварич, який набрав переважну більшість голосів. Згодом президент обере собі юннатівський уряд тобто власну згуртовану команду. Прем"єр-міністром призначено Валерія Кривченка. 

Відтепер президента юннатів запрошуватимуть на педагогічні наради. Він може виступити перед викладачами чи адміністрацією закладу з будь-якою ініціативою, а дорослі будуть вирішувати схвалювати її чи ні. Між тим, є у учнівських виборів ще одна перевага.  - Навчаться на цих виборах всі.

Гуртківці екоцентру та їх наставники бажають новому президенту успіхів та можливість виконати покладені на нього надії.

Вітаємо новообраного президента та його уряд!!!

Вверх сторінки

20 листопада 2017 року

Лідери учнівського самоврядування пишуть листи військовим на фронт

  
Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Нажаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікування у військових шпиталях. Всім їм, як ніколи порібна увага, добре слово від небайдужих людей.
Гуртківці Центру теж це розуміють. Вони постійно малюють малюнки та пишуть листи військовим і передають їх з волонтерами на фронт.
Вверх сторінки

16 листопада 2017 року

«Лідери – це ми!»


Так вважають представники учнівського самоврядування - гуртківці КЗ ЧОЦЕНТУМ. 

В комунальному закладі «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування. На зборі були присутні представники гуртків «Юний еколог», «Флористика та фітодизайн», «Природа, фантазія, творчість», «Юні квітникарі» та ін.  КЗ ЧОЦЕНТУМ.

Програма збору була насиченою та різноплановою. З учасниками збору було проведено анкетування, тестування, ділові ігри. Творча атмосфера панувала за круглим столом, де старости гуртків обмінялися досвідом роботи, внесли пропозиції щодо подальшої співпраці, намітили план колективних справ на рік. Логічним завершенням роботи стала конкурсно-розважальна програма під гаслом «Лідер – це ти!».

Учасники збору подякували організаторам заходу за цікаву, насичену та змістовну програму, що дала можливість більше згуртуватися для вирішення важливих питань і проблем в умовах учнівського самоврядування в КЗ ЧОЦЕНТУМ. 

Вверх сторінки

Сторінки:1

Лічильник відвідувачів: Яндекс.Метрика