Допомога лісівників Буковини юним натуралістам

Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» – це місце, де завжди можна отримати безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень через милування природою та спілкування з живими істотами. Територія закладу, її облаштування, ландшафтний дизайн приваблюють відвідувачів в будь-яку пору року. Гостинно відчинені двері центру для дітей та дорослих і влітку. Відвідувачі мають можливість отримати консультації щодо утримання свійських тварин та присадибної пасіки, догляду за домашніми улюбленцями, декоративними та квітковими рослинами, овочевими культурами, здобути навички екологічно-доцільної поведінки та екологічної етики тощо.

Локаціями спілкування з природою, навчання та відпочинку на території закладу є контактний зоомайданчик пам’яті Василя Аксенина, дендрарій, навчально-дослідна земельна ділянка, куточок живої природи, пташиний дворик, навчальна пасіка, затишні альтанки – «зелені класи», в яких в теплу пору року проводяться заняття з вихованцями та майстер-класи для всіх відвідувачів.

Утримувати ці об’єкти в належному стані – одне з пріоритетних завдань колективу закладу, тому завжди допомога благодійників, колег, небайдужих людей високо цінується.

Завантажити документ

Про автора

Related posts

Завантажити документ