Педагоги – творчі люди, які натхнення черпають з живого спілкування

Педагоги – творчі люди, які натхнення черпають з живого спілкування

Саме з цією метою в Чернівецькому ОЦЕНТУМ було запроваджено у 2018 році Педагогічну гутірку, де педагоги-позашкільники, вчителі мають можливість зустрітися та поділитися своїм творчим досвідом, здобутками, обговорити спільні проблеми та намітити плани на майбутнє.

Цьогорічна Педагогічна гутірка «Різдвяний Hand made» відбулася 25.11.2021 на базі Центру в рамках природоохоронної акції «Збережи, ялинку», з цікавим майстер-класом по виготовленню різдвяних сувенірів, композицій, різдвяного декору приміщень від майстрині Олесі Шаргут, керівника гуртків Кіцманського БДТ. Учасниками гутірки стало близько 30 педагогів з 10 територіальних громад Чернівецької області (Великокучурівської ТГ, Веренчанської ТГ, Вижницької ТГ, Глибоцької ТГ, Заставнівської ТГ, Сторожинецької ТГ, Мамаївської ТГ, Неполоківської ТГ, Топорівської ТГ, Чернівецької ТГ). Пані Леся ознайомила всіх з власною методикою роботи виготовлення поробок з медичної вати, з гіпсових бинтів, гофрованого паперу. Педагоги мали можливість власноруч виготовити різдвяний декор в поєднанні природного та штучного матеріалів.

Різдвяна атмосфера тематичної гутірки додала всім учасникам святкового настрою, надихнула на творчість. Сподіваємося невдовзі побачити це натхнення, перевтілене в творчу роботу ваших діток, представлену у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». (умови конкурсу за покликанням https://chocentum.com.ua/dokumenty/nakazy-ta-lysty/ )

Дякуємо всім за участь та бажаємо творчих успіхів!!!

Завантажити документ

Про автора

Related posts

Завантажити документ